Produkty k zakoupení

 

dodávají do naší ordinace Profimed, Dentamed, Henry Schein,

Hu-Fa Dental a JPS.

 

ZUBNÍ PASTY

Opalescence bělicí pasty

foto

Opalescence PF bělící pasty

Značka Opalescence představuje nové zubní bělící pasty Opalescence PF Desensitizing a Opalescence Plus. Tyto bělící zubní pasty mají inovovanou a zvýšenou efektivitu bělení zubů díky přidaným látkám (zejména xylitolu). Navíc nově jsou schopné předcházet tvorbě zubního kazu a snížit zvýšenou citlivost zubů.

Opalescence PF Desensitizing

Bělící zubní pasta Opalescence PF Desensitizing je určena lidem se zvýšenou citlivostí zubů. Díky přidanému dusičnanu draselnému, který uzavírá dentinové kanálky a tím zabraňuje vzniku citlivosti zubů. Příchuť vanilkovo-mátová.

Opalescence Plus

Speciální zubní pasta k bělení zubů Opalescence Plus obsahuje 20% xylitolu a díky tomu účinně snížuje tvorbu zubního povlaku a odstraňuje povrchové pigmenty na sklovině způsobené pitím kávy nebo kouřením. Příchuť máta.

Jak používat bělící pastu? Je pro mě vhodná právě metoda bělení zubů Opalescence? Na tyto i jiné dotazy Vám ráda poradí dentální hygienistka.

Yotuel pasta

YOTUEL all-in-one je bělicí zubní krém s účinnou látkou karbamid peroxid v bezpečné koncentraci.

Bělicí zubní krém YOTUEL all-in-one je vhodný pro každodenní použití a napomáhá chránit zubní sklovinu před mikroerozemi. Ideální poměr xylitolu, fluoridu, vápníku a fosfátů redukuje vznik mikroerozí vzniklých působením kyselin obsažených v nápojích (isotonické nápoje, limonády a ovocné  džusy).


YOTUEL all-in-one je výsledkem 14ti měsíčního vývoje a více než 300 farmaceutických testů.

Dvě unikátní příchutě: Wintergreen a Snowmint.

Mirawhite Oxygen bělicí pero, 1,8 ml

bělení zubůBělicí pero bez peroxidu, působí na bázi technologie Ardox-X. Vybělení je dosaženo pomocí oxidačního procesu. Snadná aplikace, jemné a přitom účinné bělení. Pravidelným používáním 2x denně dosáhnete efektivního vybělení již za 1 týden. Průběžným používáním bělícího pera Mirawhite Oxygen dosáhnete maximálních výsledků.

 

 

BioRepair Plus Total Protection zubní pasta, 100 ml

BioRepair® Plus Total Protection je zubní pasta pro každodenní péči a ochranu před zubním kazem, a to i bez obsahu fluoridů. Komplexní ochranu zajišťuje kombinace patentované formule MICROREPAIR® (hydroxyapatit a ionty zinku). Hydroxyapatit remineralizuje zubní sklovinu a aktivní sloučeniny zinku působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, zubního kazu a kamene.

Inovativní řada přípravků BioRepair® pro citlivé zuby byla vyvinuta mezinárodní společnostní Coswell ve spolupráci s Univerzitou Boloň v Itálii. Všechny přípravky obsahují jedinečnou patentovanou bioaktivní formuli MICROREPAIR®, složenou z mikročástic hydroxyapatitu, jež je přirozenou součástí zubní skloviny a zuboviny (dentin), a přidaného zinku, který aktivuje účinek hydroxyapatitu.

MICROREPAIR® remineralizuje zubní sklovinu, překrývá ochranou vrstvou nerovnosti a drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu. Formule MICROREPAIR® také účinně revitalizuje strukturu dentinu, uzavírá dentinové tubuly, jež způsobují bolest odhalených zubních krčků. Snižuje tak citlivé reakce zubů na chlad, teplo, sladké či kyselé.

Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí běleji. Součástí inovativní formule jsou ionty zinku, které aktivují hydroxyapatit a zároveň působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kazu a kamene. Zuby jsou chráněné i bez fluoridů.

Sekundárním efektem mikročástic hydroxyapatitu je, že pohlcují sirné sloučeniny zodpovědné za špatný dech. Proto jsou přípravky z řady BioRepair® účinné proti špatnému dechu zvanému halitóza.

Řada BioRepair® zahrnuje tři typy zubních past a ústní výplach, které jsou vhodné v případě zvýšené citlivosti zubů, při nedostatečné koncentraci vápníku ve slinách, v případě alergie na fluoridy nebo při xerostomii.

Obsah 100 ml.

Obsah složky MICROREPAIR® je 20 %.

Logodent Herbal rozmarýn a šalvěj rostlinný gel, 75 ml

Rostlinný gel obsahuje mořskou sůl, výtažek z myrhy, echinacey, rozmarýnu a šalvěje. Bez mentolu, SLS a fluoridů. Obsah: 75 ml.

Zubní pasty Elmex vč. dětských

Elmex Sensitive Plus zelená, 75 ml

Zubní pasta s aminfluoridy, minimálně abrazivní. Vysoká účinnost proti zubnímu kazu, velice vhodná pro citlivé krčky. Obsah 75 ml, RDA30.

Elmex Ochrana před zubním kazem s aminfluoridem, 75 ml

Vysoce účinný aminfluorid v zubní pastě elmex OCHRANA PŘED ZUBNÍM KAZEM je během několika vteřin inkorporován do zubní skloviny, což jí činí pevnější a vice odolnou vůči kyselinám - Díky své speciální povrchové aktivitě rovněž aminfluoridy vytvářejí homogenní ochrannou vrstvu, která pevně přilne ke všem povrchům zubů. Tímto způsobem poskytuje zubní pasta elmex OCHRANA PŘED ZUBNÍM KAZEM optimální dlouhodobou ochranu a dokonce remineralizuje zubní kaz v raném stádiu vzniku pod zubním povrchem.

Obsah: 75 ml

RDA77

Elmex zubní pasta Intensive cleaning, 50 ml

Zubní pasta elmex® INTENSIVE CLEANING vyčistí vaše zuby opravdu důkladně a je klinicky prokázáno, že brání návratu skvrn. jedinou nevýhodou je vyččí abrazivita pasty-

 • navraceji přirozenou bílou barvu vašich zubů
 • vysoce účinný aminfluorid zároveň poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem
 • prodlužuje efekt profesionálního čištění zubů
 • vhodná pro dospělé a děti od 12 let.
 • bez konzervantů
 • bez chemických zjasňovačů

Doporučujeme používat zubní pastu elmex® INTENSIVE CLEANING každý druhý den místo běžné zubní pasty nebo podle doporučení Vašeho stomatologa či dentální hygienistky.

Elmex zubní pasta Erosion Protection, 75 ml

Zubní pasta elmex EROSION PROTECTION s unikátní technologií ChitoActive™ vytváří na vaší zubní sklovině ochrannou vrstvu proti kyselinám. Aminfluorid navíc chrání před zubním kazem.

Zubní pasta elmex EROSION PROTECTION chrání před ztrátou zubní skloviny trojím způsobem:

 • Posiluje zubní sklovinu
 • Zvyšuje odolnost zubů před opakovaným působením kyselin
 • Chrání před ztrátou změkčené zubní skloviny při čištění zubů

Zubní pastu elmex EROSION PROTECTION lze používat tak, jak jste zvyklí, ke každodenní hygieně ústní dutiny.

K optimální ochraně před ztrátou zubní skloviny doporučujeme používat společně s ústní vodou .

Obsah: 75 ml

Elmex Junior zubní pasta pro školáky, 75 ml

Zubní pasta elmex Junior pro děti ve věku od šesti do dvanácti let byla vyvinuta zejména s ohledem na specifické požadavky měnícího se zubního chrupu. Nové stálé zuby, které začínají prořezávat zhruba v šesti letech, jsou obzvláště náchylné k tvorbě zubního kazu, protože jejich sklovina je zpočátku stále porézní a relativně měkká. Vyšší koncentrace fluoridu podporuje proces zpevnění zubní skloviny, díky čemuž jsou zuby odolnější vůči útokům kyselin a následně i vůči tvorbě zubního kazu. Díky specifickým vlastnostem aminfluoridů chrání zubní pasta elmex Junior zuby před vznikem zubního kazu ještě několik hodin po čištění. Její jemná chuť děti motivuje k tomu, aby přešly od zubní pasty pro děti s nižším obsahem fluoridu k zubní pastě s koncentrací fluoridu, která je přizpůsobena danému věku.

Možství fluoridů: 1400 ppm

Obsah: 75 ml

Zubní pasta Curasept 705

CURASEPT zubní pasta obsahuje 0,05% chlórhexidin diglukonátu a ADS systém, který redukuje případné zabarvení zubů a změnu chuti. Neobsahuje alkohol.

Doporučujeme používat v případě zvýšeného rizika vzniku zánětu dásní a zubního kazu, pro péči o implantáty a fixní rovnátka.

Návod : Pasta je vhodná pro každodenní použití. Nepolykejte – jen pro vnější použití. Skladujte v chladném a tmavém místě. Po každém použití dotáhněte uzávěr.

Obsah 75 ml.

MI paste Plus

Dentální krém s volně dostupným vápníkem, fosfátem a fluoridy. Tento nový dentální krém je kombinací předností a výhod krému Tooth Mousse, s unikátní ( 90mg/100g) patentovanou formou fluoridu v novém výrobku, určeném pro vysoce rizikové pacienty. K dosažení optimálních výsledků využívají klasické výrobky, obsahující fluoridy, vápníkové a fosfátové ionty přirozeně přítomné ve slině a plaku v poměrně nízké koncentraci. MI Paste Plus je zásobena těmito ionty přímo, a to ve vysoké koncentraci, tudíž zvyšuje účinnost fluoridu! 

Výhody: tlumí kyselost v ústech způsobenou jídlem vhodný po bělení zubů ( řešení citlivosti ) zmírňuje citlivost u pacientů s obnaženými krčky  posiluje zuby u pacientů s vysokým rizikem vzniku zubního kazu

Neobsahuje cukr. Příchutě: meloun, Tutti Frutti, jahoda, máta, vanilka. 

POZOR! Přípravek není vhodný pro pacienty s potvrzenou alergií na mléčné proteiny nebo s podezřením na tuto alergii a/nebo s citlivostí či alergií na benzoátové přísady. Používejte jen na doporučení Vašeho zubního lékaře.

Tooth Mousse

Bioaktivní dentální krém na bázi vody s obsahem Recaldentu CPP-ACP, který aktivně pomáhá obnovit minerální rovnováhu v ústní dutině. Dodává vysokou koncentraci vápníku a fosfátu na potřebná místa. Poskytuje ochranu zubů, pomáhá neutralizovat kyseliny acidogenních bakterií obsažených v plaku a dalších vnitřních a vnějších zdrojích kyselin. Obnovuje minerální rovnováhu u pacientů se salivačními vadami, dále po procedurách jako je bělení zubů, vyhlazení kořene a kyretážích. Přispívá ke snížení přecitlivělosti dentinu. Skvěle chutná a dělá zuby hladší a čistější. 

Neobsahuje cukr. Příchutě: meloun, Tutti Frutti, jahoda, máta, vanilka. 

POZOR! Přípravek není vhodný pro pacienty s potvrzenou alergií na mléčné proteiny nebo s podezřením na tuto alergii a/nebo s citlivostí či alergií na benzoátové přísady. Používejte jen na doporučení Vašeho zubního lékaře.

 

ZUBNÍ KARTÁČKY

Kartáčky Curaprox

Kartáčky Curaprox - 5460 UltraSoft, 3960 SuperSoft a 1560 Soft

TePe Compact Tuft jednosvazkový solo kartáček

TePe jednosvazkový kartáček s extra jemnými vlákny a krátkým kulatým zástřihem. Kartáček je vhodný pro tzv. solo techniku - čištění každého jednotlivého zubu jemným krouživým pohybem s důrazem na čištění linie dásní. Též je vhodný pro dočišťování, čištění těžko dostupných ploch a prořezávajících se zubů. Jednosvazkový kartáček se používá bez zubní pasty.

 

ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY

Elektrické kartáčky Philips + video

Všechny druhy elektronických kartáčků najdete na:

 

MEZIZUBNÍ POMŮCKY (KARTÁČKY, NITĚ A DALŠÍ)

Mezizubní kartáčky GUM BI Direction

Revoluční japonský patent opatřil držátko jednoduchým mechanismem, který pouhým posunutím změní úhel ze 180 na 90 stupňů (pravý úhel). Lehké prodloužené držátko, kvalitní high tech drát z manganové slitiny a nylonové štětiny dokonalá kombinace pro mezizubní hygienu. Vyvinuto ve spolupráci se stomatologickou univerzitou Tokio. Sunstar, made in Japan. Průměr drátku 0,43 mm, průchodnost mezizubím 0,9 mm, 6 ks v balení. ISO 2.

GUM SoftPick

Elegantní a velice oblíbený mezizubní kartáček a párátko v jednom. Univerzální velikosti kónického hrotu s jemnými gumovými štětinami, které efektivně odstraňují plak a zbytky jídla mezi zuby. Soft Picks jsou perfektní pro hygienu mezizubních prostor během dne, například po jídle.

Lehkým pohybem čistíte mezizubní prostory, stimulujete dásně a provádíte mikromasáž. Klinické studie prokázaly při pravidelném používání významnou redukci gingivitidy (zánětu dásní).

Neobsahuje latex.

 

GUM Easy Flossers, 30 ks

GUM® Easy Flossers jsou ideální pomůckou pro začátečníky, pro které je náročné čistit si mezizubní prostory pomocí flosovací nitě.

Easy Flosser je vhodný pro pravidelné každodenní čištění mezizubních prostor. Jemná voskovaná nit napnutá v mečíku snadno pronikne do mezizubí. Nit je nově impregnovaná fluoridy a vitaminem E. Příjemná mentolová příchuť.

Druhou stranu mečíku lze použít jako párátko.

Balení 30 ks obsahuje cestovní pouzdro.

Tepe soft Mezizubní kartáčky

Vhodné pro osoby s citlivými dásněmi, citlivými zuby, gingivitidou, parodontidou nebo s implantáty.

Jsou také výtečné pro všechny, kdo preferují u mezizubních kartáčků jemnější vlákna.

Mezizubní kartáčky TePe byly vytvořeny na základě úzké spolupráce s předními švédskými zubními lékaři.

Mají drátek potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní a zubů.

Jedinečné držátko a speciálně vybraná vlákna zajišťují efektivní čištění a trvanlivost kartáčku.

Tyto jemné, kvalitní mezizubní kartáčky se jen tak nezlomí!

Sada zahrnuje všechny dostupné velikosti, v balení je 8 ks kartáčků + krytka, baleno v sáčku.

Radíme Vám: Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby.

Mezizubní kartáčky CPS Prime

Mezizubní kartáčky Curaprox mají dlouhé, jemné štětinky, extra malý a odolný drátek.

Oral-B dentální nit Superfloss, 50 ks

Ortodontická dentální nit Oral-B® Super Floss® je ideálním řešením pro čištění okolo zubních rovnátek, můstků a v širokých mezerách mezi zuby.

 • Maximální účinnost nitě zajišťují její tři unikátní komponenty - dentální nit s vyztuženým koncem pro snadné zavádění, porézní a běžná dentální nit.
 • Umožňuje vyčistit zuby i pod ortodontickými pomůckami.
 • Čistí okolo ortodontických pomůcek a v širokých mezerách mezi zuby.
 • Odstraní zubní plak pod linií dásní.
 • Obsahuje předem nastříhaná 50ks vláken.

GUM Expanding zubní nit voskovaná s mentolem, 30 m

GUM Expanding Floss, expandující voskovaná mentolová nit. Délka vlákna 30 m.

Výjimečná zubní nit, která ve vlhkém prostředí (mezi zuby) změní svůj objem a vytvoří strukturu podobnou superfloss vláknu. Díky této ojedinělé vlastnosti důkladně vyčistí všechny mezizubní prostory. Vylepšený tvar obalu usnadňuje manipulaci.

 

GUM Ortho Floss, "superfloss" pro čištění rovnátek

zubní hygienaSpeciální "superfloss" pro každodenní použití. Vlákno má vyztužené části pro snadné zavádění a měkkou nylonovou část pro samotné čištění. Ideální pro jednodušší a efektivnější čištění fixních rovnátek.

Praktický zásobník obsahuje 50 vláken na jedné smyčce.

 

ÚSTNÍ VODY A DALŠÍ PÉČE O ÚSTNÍ DUTINU

GUM Aftamed gel na afty a drobná poranění v ústech, 12 ml

GUM® Aftamed® gel, univerzální péče pro okamžité utišení bolesti a rychlé hojení vřídků v ústech (aftů), ortodontických oděrek, podráždění od zubní náhrady, drobných popálenin a lézí v ústech.

Afty a stomatitidy jsou malé vřídky, které se v ústech vyskytují jednotlivě i v nevelkých shlucích. Jejich velikost kolísá od velikosti špendlíkové hlavičky po centimetr a způsobují pálení a bolest.

GUM® vyvinul biologicky přizpůsobivou formuli, jejíž hlavní složkou je vysokohmotnostní makromolekulární kyselina hyaluronová. Tato speciální forma kyseliny hyaluronové je nepostradatelnou složkou slizniční tkáně.

Klinicky ověřená a patentovaná formule okamžitě odstraňuje bolest, napomáhá rychlému hojení vřídků a snižuje jejich výskyt.

Aftamed® má mukoadhezivní vlastnosti, které vytváří na lézích ochrannou vrstvu a ulevují tak od bolesti. Dlouhodobé uvolňování hyaluronanu zklidňuje a regeneruje sliznici a napomáhá rychlému hojení.

Použití: aplikujte po jídle 2x – 3x denně, pokud je třeba i vícekrát, a to po dobu jednoho týdne nebo do odeznění symptomů.

Upozornění: po aplikaci utáhněte pečlivě uzávěr. Skladujte při teplotě +5 až +40°C. Doba použitelnosti uvedena na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení: kyselina hyaluronová (240 mg/100 g), xylitol, pomocné látky.

Neobsahuje alkohol, cukr, kortikoidy, peroxidy, benzokain. V případě požití je neškodný.

Obsah tuby: 12 ml.

Ústní vody Curasept 220 a 205

Curasept ústní voda 0,20% CHX, 200ml

Obsahuje antibakteriální kombinaci 0,20% CHX, ADS (anti discolorant systém) pro snížení vedlejšího účinku – nežádoucího zabarvení, xylitol, 200 ml. Pro akutní intenzivní aplikaci, bez fluoridů!

Curasept ústní voda 0,05% CHX, 200ml

Obsahuje antibakteriální kombinaci 0,05% CHX a 0,05% fluoridu sodného, ADS (anti discolorant systém) pro snížení vedlejšího účinku nežádoucího zabarvení, xylitol, 200 ml. Pro dlouhodobou prevenci (např. u fixních rovnátek) s přidanými fluoridy.

 

PRO DĚTI

Tepe kartáčky Mini Kids

TePe myslí i na nejmenší! Kartáčky TePe Mini byly vyvinuty speciálně ve spolupráci s dětskými stomatology. Malá trojúhelníková hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných ploch i v malých dětských ústech. Extra měkká vlákna s lékaři doporučovaným rovným zástřihem jsou šetrná k dětským citlivým dásním. Ploché držátko bylo vyvinuto tak, aby bylo příjemné pro držení malou rukou, zároveň je ideální pro čištění dětských zubů za pomocí rodičů. Počet vláken 1760. Vhodný pro děti ve věku 0 až 3-4 let.

Atraktivní potisky pro holky i kluky, s medvídkem, vláčkem, pirátem nebo s princeznou, baleno v blistru. Vyberte si ten nejhezčí!

I TePe Mini můžete perfektně přizpůsobit k čištění. Stačí pod horkou vodou ohnout krček do požadované polohy!

Kartáčky Curakid

CuraKid CK4260, menší hlavice, extra jemná vlákna,rovný zástřih. Gumové držátko je neklouzavé. Pro děti od 1 roku.

Prsťáček bezlatexový

Pro nejjemnější čištění prvních zoubků kojenců a batolat. Pravidelná masáž je důležitá pro dobré prokrvení dásní a odstranění zubního plaku z povrchu zoubku. Zubní plak je hlavní příčinou vzniku zubního kazu. Prsťáček lze jednoduše navléknout na ukazováček a jemným kroužením čistit a masírovat dásně a zoubky. Čištění: lze mýt horkou vodou s přídavkem jemného saponátu. Prsťáček po umytí důkladně opláchněte čistou vodou. Lze sterilizovat. Prodáváme také v modrém a růžovém provedení. Transparentní provedení neobsahuje PVC.

Bucotherm dětské pasty

Buccotherm masážní gel na dásně pro batolata, 50ml

Buccotherm BIO jemný masážní gel s výtažky z heřmánku a proskurníku lékařského působí protizánětlivě a zároveň zklidňují dáseň při prořezávání prvních zoubků.

K masáži doporučujeme speciální kartáček na prst (prsťáček), na který nanesete malé množství gelu a místo lehce masírujte. Aplikujte dle potřeby. Pro zklidnění jsou vhodná i chladivá kousátka.

Obsahuje termální pramenitou vodu z lázní Castéra – Verduzan. Neobsahuje parabeny, syntetická barviva a parfemace, fluoridy, alkohol, SLS. Bez příchutě a cukru. Doslazeno extraktem z rostliny stévie.

Certifikováno Ecocert, 99 % obsahu je přírodního původu, 27,5 % z ekologického zemědělství.

Obsah 50 ml.

Buccotherm P gel pro děti 2 - 6 let,  50 ml

Jemná gelová zubní pasta s nízkým obsahem fluoridů 250 ppm je vhodná pro děti ve věku 2-6 let.Gel má nízký obsah fluoridů a tím předchází vzniku fluorózy, nehezkých bíložlutých skvrn ve sklovině druhých zubů. Nabízí se ve dvou oblíbených příchutích jahoda a broskev.

Velmi jemný neabrazivní gel obsahuje 54 % termální pramenité vody Castéra - Verduzan, má alkalické pH8. Neobsahuje alkohol.

Obsah 50 ml.

Buccotherm gelová pasta pro děti, 50 ml

Gelová jemná zubní pasta s nízkým obsahem fluoridů 250 ppm je vhodná pro předškoláky. Nízký obsah fluoridů předchází vzniku fluorózy, nehezkých bíložlutých skvrn ve sklovině druhých zubů. Oblíbená jahodová příchuť.

Velmi jemný neabrazivní gel obsahuje 54 % termální pramenité vody Castéra - Verduzan, má alkalické pH8. Gel obsahuje přírodní ingredience, neobsahuje alkohol, parabeny, SLS a umělá aroma.

Obsah 50 ml

 

 

Adresa ordinace
Dentální hygieny

Werichova 1145/23
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Ordinační hodiny

Pondělí - - - - - - - - 08:00 - 14:00
Úterý - - - - - - - - 08:00 - 19:30
Středa - - - - - - - - 08:00 - 19:30
Čtvrtek - - - - - - - - 10:00 - 16:00
Pátek - - - - - - - - Neordinujeme

Objednejte se

recepce: +420 724 336 138
                 +420 251 555 921
email: hygiene@barrandovsmile.cz

Recepční Alena Čiháková