Oznamujeme, že za zvýšených hygienických opatření obnovujeme provoz od 27.04.2020. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vážení klienti,

oznamujeme dočasné přerušení provozu až do odvolání z důvodu šíření nákazy COVID-19. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,

vzhledem k měnící se epidemiologické situaci v souvislosti s výskytem infekce COVID-19-způsobené čínským koronavirem Vás žádáme, aby jste zrušili domluvenou návštěvu v případě, že se u Vás objeví příznaky respiračního onemocnění. Pacienti s jakýmkoli podezřením na respirační onemocnění nebudou ošetřováni.

Děkujeme za pochopení.

Zánět dásní ve většině případů nebolí. Pokud sevšak nezačne včas léčit,může způsobit paradentózu. Přečtěte si náš článek, který vyšel v Lidových novinách. [ZDE]

 

V době od 23.12. do 06.01. je ordinace dentální hygieny zavřena. Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Kupon na příspěvek na dentální hygienu ve výši až 2 000 Kč je možné uplatnit od 1. 9. do 30. 11. 2019, případně do vyčerpání finančního limitu programu. V tomto období přispíváme na daňové doklady (účtenky) na jméno s vyznačeným datem narození za dentální hygienu vydané od 1. 7. 2019. Kupon je jednorázový. Pokud tedy požádáte o příspěvek na dentální hygienu v částce nižší, než je hodnota kuponu, přispějeme jen do hodnoty vyznačené na účetním dokladu a zbylou částku do celkové hodnoty kupony již dočerpat nelze.

Je nutné pečovat o chrup

Příspěvek může získat pouze klientka či klient dodržující doporučené termíny preventivních kontrol u zubaře. Aby tedy bylo možné účtenku proplatit, musí klientka / klient doložit, že v období od 1. 7. 2018 již alespoň jednou absolvoval/a preventivní prohlídku či jiný stomatologický zákrok. Termín vaší poslední návštěvy u stomatologa v naprosté většině případů poznáme sami z výkazu proplácené péče. Pokud navštěvujete privátního, nesmluvního, zubaře, nebo jste u stomatologa byli teprve nedávno a váš zubař nám tak ještě nemusel vykázat vám poskytnutou péči, doložte prosím k žádosti svou poslední návštěvu stomatologa potvrzením od lékaře anebo účtenkou (fakturou) i za tuto návštěvu.

Více na: https://www.ozp.cz/benefity/kupon-na-dentalni-hygienu-az-2000-kc